Geoblog.pl    apacino    Podróże    Tajlandia 2010    Przygotowania do wyjazdu

Przygotowania do wyjazdu

Polska, Dąbrowa Górnicza

Przygotowania do wyjazdu i odkładanie $$ zaczęliśmy już dużo wcześniej (wrzesień/październik). Na początku był pomysł - TAJLANDIA. Potem długie wizyty na forach i spacery z Google Earth. Kupiliśmy 2 przewodniki, w prezentach dostaliśmy dodatkowo jeszcze 2 fajne książki :), Maciek opracował dokładne mapy, ja listę hosteli i plaż ;). Zdecydowaliśmy, co chcemy zobaczyć, gdzie jechać itp.

Bilety do BKK kupiliśmy w promocji katarskich linii lotniczych z Londynu, a do Londynu, tj. Luton w Wizz Air. Trzeba się było jeszcze dostać z Luton do centrum i dalej na Heathrow. Trasa (return ticket) Luton - Victoria - Easy busem za 15 funtów na 2 osoby, dalej metro do lotniska.

Potem już tylko szczegóły, tzn. rozkłady pociągów, rozkład autobusów, rozkład promów na wyspy (orientacyjne - bo dowiemy się na miejscu, czy aktualne).

Dziękujemy wszystkim, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami z podróży w necie. Postaramy się też przekazać aktualne informacje.

apacino
Agnieszka i Maciek
od 2011 dołączył Olafek :)

26.10.2014 - 26.10.2014

02.08.2013 - 18.08.2013