Geoblog.pl    apacino    Podróże    Holandia 1997    Wspomnienia
1997

Wspomnienia

Polska, Bytów
Przejechano 2066 km

Do tej pory wspominamy ten wyjazd jako najbardziej spartański. To dlatego, że jechaliśmy kompletnie na spontana, mięliśmy za mało pieniędzy tylko na noclegi (studenckie czasy), całe jedzenie opierało się na kilku konserwach mielonki turystycznej i zupkach chińskich, a nasze dzienne porcje żywieniowe to:
śniadanie- 2 kromki okropnego chleba tostowego z 2 plasterkami mielonki, obiad – jedna zupka chińska na 2 osoby, kolacja – to samo co na śniadanie. Jedliśmy też jeżyny, które rosły po drodze na plażę i zazdrościliśmy królikom w mini ZOO, dokarmianym przez dzieci smacznym razowym chlebem. Nie liczyliśmy też kilometrów w drodze po słodką wodę, której musiało starczyć na herbatę, zupkę chińska i toaletę ;) Ale było super!

zula - 2013-01-24 13:29
Dzisiaj poznałam Waszą podróż ...z odległych lat . Szkoda ,że nie ma zdjęć - a może będą ?? .
Takie wyjazdy wspomina się bardzo bardzo długo , pozdrawiam

zula - 2013-01-31 16:51
Pooglądałam zdjęcia ...może i niektóre słabej jakości lecz ile mają w sobie sentymentu , wspomnień . Pamętacie tamte dni i to pozostanie na zawsze .
Życzę kolejnych wyjazdów, wypraw ...jak zwał tak zwał byle oczy mogły zobaczyć coś nowego !.
pozdrawiam

apacino
Agnieszka i Maciek
od 2011 dołączył Olafek :)

26.10.2014 - 26.10.2014

02.08.2013 - 18.08.2013